Etwinning mezi naší školou a Bureskolou ve Švédsku

/duben 2017/

V minulém školním roce proběhl mezi pedagogy naší školy a švédské školy v Burea projekt stínování „shadowing“, který odstartoval etwinningovou komunikaci mezi žáky obou škol. Touto elektronickou cestou zahájili naši žáci 3.A, 3.B, 7.B a 7.C spolupráci se žáky 5.A, 5.B ze švédské školy, jejímž prostřednictvím se chtějí nejen vzájemně poznávat, ale i přiblížit historii a život svého regionu. Proto nám švédské děti nakreslily výjevy z historie Vikingů a my jsme jim poslali kresby a prezentaci ze slovanského období našeho města. Dalším tématem naší komunikace bude lákavé téma „Sport“, které chtějí žáci prezentovat pomocí videa nebo videokonference, v níž by si vzájemně představili své sportovní zájmy, ale též prakticky procvičili znalosti z angličtiny.

www.etwinning.net - odkaz na webové stránky

Fotogalerie - v přípravě