Slovo ředitele školy

Vážení rodiče a přátelé školy,

naše škola ve své činnosti spojuje tradici své dlouholeté historie se současným moderním vzděláváním.

Abychom byli školou na vysoké úrovni, podporujeme vzdělávání učitelů, rozvíjíme mezinárodní projekty v rámci EU, spolupracujeme s Vámi rodiči i s řadou institucí ve městě a v regionu. Společným úsilím neustále zlepšujeme klima školy, aby se Vaše děti u nás cítily bezpečně a spokojeně.

Daří se nám zkvalitňovat prostředí školy a technické zabezpečení výuky díky zapojení do řady projektů Zlínského kraje, MŠMT a ESF EU. O tomto všem se můžete přesvědčit při vlastní návštěvě školy nebo na našich webových stránkách, případně z tisku.

Přesto všechno, co jsem zde uvedl, nejsme schopni vlastními silami zabezpečit na odpovídající úrovni veškeré náročné požadavky na moderní výuku. Proto uvítáme každý vstřícný krok z Vaší strany, který pomůže zajistit dětem to nejlepší prostředí a podmínky pro vzdělávání na naší škole.

Pokud patříte k těm, kteří mohou a chtějí pomoci, budeme rádi, když využijete možnosti sponzorovat školu. Uvítáme každý návrh z Vaší strany a rádi jej s Vámi projednáme.

Velmi děkuji všem, kteří jakýmkoliv dílem přispívají k činnosti naší školy.

Bohuslav Jandásek

Slovo ředitele ke stažení